درباره ما

درباره  ما:

آژانس گردشگری و خدمات توریستی " آریا پارس" شرکتی  ثبت شده در ایروان ارمنستان است که فعالیت خود را در بازار گردشگری از سال ۲۰۰۶ به صورت رسمی آغاز کرده است. این آژانس ارایه دهنده طیف گسترده ای از خدمات گردشگری در ایران، ارمنستان، گرجستان، روسیه و اوکراین میباشد.

همه خدمات و حوزه فعالیت  ما توسط کادر با تجربه و خستگی ناپذیر '' آریا پارس '' انجام میشود و این به آن معناست که ما با سرعت هرچه بیشتر خواسته ی شما عزیزان را در تمامی امور  گردشگری و تجاری با بهترین کیفیت هموار سازیم .فعالیت تیم ما کاملا بر پایه ی اخلاق وحرفه ای و مشتری مداری  میباشد و تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت شما از گذشته تا بحال دارد. 

تیم ما متشکل از مدیران و کارمندان با تجربه و در حوزه کسب و کار وگردشگری و امور بین المللی و حقوقی میباشند و از کادری مجرب که بر پایه ی اصول اخلاقی آموزش دیده اند تشکیل شده است که با پشتیانی 24 ساعته از عزیزانی که با انگیزه تجارت و گردشگری  قصد اقامت در کشوری روسیه, گرجستان, ارمنستان و اوکراین دارند , شرایط و اوقات خوش و بی دغدغه ای  را برای شما را فراهم خواهد نمود. 

دوستان گردشگر و صاحبان بزرگ کسب و کار که در حال حاضر ما را امین خود میدانند همه و همه در روزگار نه چندان دور با توکل بر خدا و اطمینان به تیم ما اوقات و خاطرات خوشی در خارج از مرزهای ایران عزیز گذرانده اند و همان تاریخچه و شجره ماست که ادامه دار این مسیر توسط عزیزان زحمت کش آریا پارس شده است و دیدار مجدد آنها دل خوش و عظم جدی برای ادامه دادن این مسیر را فراهم کرده است. این واقعیت نشان می دهد که ما آنها را به عنوان مهمانان خود و نه صرفا مشتریان خود در نظر میگیریم و این حس همیشه در لحظه جدایی خود را نمایان میکند . 

و در نهایت آریا پارس از قدیم الیام تا آینده پیش رو در تلاش است سفر خوشی را برای شما در مدت اقامتتان به ارمغان آورد.

 

 

 

 

logo new         "آریا پارس" آژانس گردشگری و خدمات توریستی در حوزه قفقاز


logo new

 ARIA PARS.CO ALL RIGHTS RESERVED © 2018

Built with WARP 7 and UIKIT - Copyright © 2020 Joomplate